Tvořivé odpoledne s Glenmarkem

Area Západ v rámci projektu Joy of giving zrealizovala „Tvořivého odpoledne s Glenmarkem „ v Domově pro seniory Na Zátiší v Rakovníku.

Náš tým se rozhodl obdarovat finančním darem domov seniorů a protože jsme tým velmi společenský, domluvili jsme si s klienty společné odpoledne.

Doba adventní vybízí k setkávání, rozjímání u koled a povídání u svařeného vína. Tak jsme k tomu přidali ještě  tvoření vánočních dekorací a výzdoby.

Nakonec se z toho vyklubalo moc pěkné odpoledne a obdarovaní jsme byli všichni. Babičky a dědečkové povídali, vyráběli a těšili se z naší společnosti a my jsme pomáhali, dostávali rady do života a především si uvědomovali s jakou pokorou a nadhledem se dá na život nahlížet. Každý z nás měl svěřený stůl s několika klienty a co se dá za jedno odpoledne vytvořit můžete vidět na fotkách.

Nakonec finanční dar byl nezanedbatelný vedlejší produkt. Největší radost byla z „tvořivého odpoledne“ a společně stráveného času. Je možné, že budeme za babičkami muset znovu, je to návykové J.

Za možnost strávit krásné odpoledne děkují Glenmarku nejen klienti a personál Domova Na Zátiší, ale i Area Západ.