Joy of giving 2023 – Domčův sen

2. září jsme se za společnost Glenmark zúčastnili krásné akce Dominikův sen. Tato charitativní akce byla součástí Joy Of Giving, Glenmark daroval 10 000,- Kč nadaci Krtek, který pomáhá svou činností onkologicky nemocným dětem a jejich rodičům.

Domčův sen je vzpomínková akce na 12letého Dominika, který zemřel na rakovinu mozku. Byl fotbalistou a během léčby chtěl jediné – podpořit nadaci Krtek, která pomáhá takto nemocným dětem.

5. ročník akce úspěšně navazuje na předcházející ročníky, které mimo jiné přinesly vysokou sportovní úroveň a bohatý doprovodný program. Všech těchto akcí se zúčastnilo mnoho diváků a osobností z oblasti veřejného života a sportu.

Po celou dobu akce jsme prezentovali Alfasilver, což je zdravotnický prostředek k ošetření drobných ran a poranění jako první pomoc pro mladé sportovce. A nejen pro ně.

Jsme velmi rádi, že Glenmark byl součástí krásné a potřebné akce. Onkologické problémy, zejména u dětí, jsou důležitým tématem.

Krásné jsou hlavní vize organizátorů charitativní akce Domčův sen:

  • Plníme sen malého kluka, který nedostal šanci jej uskutečnit. Realizujeme myšlenku, která se zrodila v hlavě mladého onkologického pacienta Dominika.
  • Zapojujeme mladé sportovce do charitativní činnosti.
  • Šíříme povědomí o NFDO Krtek a podporujeme jeho činnost.
  • Milujeme sport a jeho prostřednictvím pomáháme.